И аз разкрих, защо Байерн разгроми Тотнъм, щото е много по-силен и славен отбор .

Ковач май няма да се окаже посредствен треньор , както мног *** и "специалисти" в Германия се мъчат да обясняват.
  • 9

04 окт 2019 | 22:56

анонимен

• +6 | -0
    7, за всичко си прав, само дето Алаба го извади заради контузията в ребрата от първото полувреме.
  • 8

04 окт 2019 | 20:15

анонимен

• +11 | -2
    Ковач не е от най-добрите треньори, но заради това че е бил с Валверде, на Коутиньо Ковач му се вижда като божество...
  • 7

04 окт 2019 | 20:04

анонимен

• +19 | -0
    Байерн разпиля Тотнъм, защото Серж Гнабри беше неудържим. Левандовски показа защо е най-добрият нападател, тъй като не само вкара два гола, но и постоянно освобождаваше празни пространства за останалите играчи в атака. Толисо и особено ротвайлерът Кимих покриваха голяма площ по терена, но и налагаха много агресивна преса, която доведе до доста загубени топки за Тотнъм в зоната между халфовата линия и защитата. Светкавичните контри, така присъщи за стила на Ковач, принудиха британците да обявят тотално да капитулират. Нека да отбележим и чудесната работа на хърватския специалист, който на почивката замени Алаба с Тиаго, а това даде огромна креативност на баварците в предни позиции. На всичкото отгоре Кингсли Коман, един от най-бързите играчи в днешния футбол, не се представи на обичайното си ниво, което донякъде важи и за бразилския плеймейкър Коутиньо, в чиято игра личаха нервност и напрежение. Големият проблем на Байерн дойде от защитата, което е обяснимо с оглед огромния брой промени и напасвания, които настъпиха и все още настъпват там. Ако Байерн успее да изчисти това нещо, и ако играчите бъдат здрави през най-ключовата част от сезона, то те се очертават много тежък съперник за всеки един противник. Но при всички полу, това не е онзи Байерн, който излезе срещу Ливърпул през миналата пролет.
  • 6

04 окт 2019 | 20:01

анонимен

• +17 | -2
    2-ри , една футболна среща продължава 90 минути! Кой ги е карал да "спират да играят"? Да продължават , може би щяха да иравнят , кокко такива мачове има , в които някой отбор връща два гола за 2-3 минути? Дори залцбург го направи срещу Ливърпул! Парен ,каша духаа- чувал си го нали? Байерн са си патили вече , като не играят докрай и за това на макс до последния съдийски сигнал!
  • 5

04 окт 2019 | 19:36

анонимен

• +8 | -11
    Английските отбори са смешни в защита.Помним какво причини и на Арсенал Байерн Мюнхен. Причината е , че те не могат да се защитават и тактически са слаби и само един силен сезон в евро турнирите няма да промени това. В Испания и отбори от Сегунда могат да направят 0-0 като гост на Барселона, Юве , или Байерн. Английските отбори не могат това.Първия Челси на Моуриньо 2005та и Ливърпул на Бенитез можеха това , както и Юнайтед на САФ и това са. Миналият сезон Барселона разпиля Тотнъм и само късмета ги отърва от такъв резултата , а мача завърши само 2-4. Ливърпул пък получи 3 от Залцбург. Това говори достатъчно.
  • 4

04 окт 2019 | 19:24

анонимен

• +11 | -8
    Малко юви,искаш ли Ковач? Искаш? Ли? Го? Да,ама нямаш толкова лири...:))
  • 3

04 окт 2019 | 19:23

анонимен

• +8 | -18
    Няма никакво съмнение,че Нико Ковач е треньор номер 1 в света вече поне 2 години. Още с Франкфурт взе купата на Германия ,а вече с Байерн прави чудеса!
  • 2

04 окт 2019 | 18:54

анонимен

• +8 | -19
    Защото Тотнъм спряха да играят в 80-та минута. Нека не забравяме, че централен нападател на Тотнъм е национала на Англия Кейн. По същия начин Англия си вкараха головете и спряха да играят срещу България. Или вие искахте резултат нещо като 23:1 или подобно на мача Англия-България? Както и да е. Успех и на двата отбора.