• 22

07 дек 2018 | 08:08

анонимен

• +6 | -3
    ЛИЦЕКС сега защо мълчи за съдията? Спестена 10000%дузпа,спестени много картони +поне две червени. Смешен селски отбор. Ако не са купени съдиите всеки мач да сверят за лицекс тия няма да са в топ 6 дори. А *** им припознавачи фенове са още по-смешни с техните сълзички, когато съдията не ги подпира.
  • 21

07 дек 2018 | 07:49

анонимен

• +6 | -3
    Маестро отбора ти игра зле , стига се оплаква , твоя шеф Ганчев е човека със самопризнанията че купува първенства и съдии , какво хленчите - Лудогорец за по-малко от 10 години има 2 Шампионски лиги и 3 Лига Европа , шапка им свалям!
  • 20

07 дек 2018 | 00:37

анонимен

• +8 | -1
    Niama znachenie koi otbor obicham,purvo tova cska za poreden put shte bude iztocheno.vtoro ludogorec pokazva futbol vav evropa osve tazi godina,treto s trici maimuni ne se loviat
  • 19

06 дек 2018 | 23:05

анонимен

• +2 | -5
    18ти май ще ти гелоса наВадуценото МиАйловградско разздрано от БУДИНОВ гъъзерище и ша пусне КИРЧО да ти пукне ГЪЪЗНИТЕ ВЕНИ та ева у ШИЗОФРЕНЯСАЛАТА МУМИЯ ТУБАТА ПОНЕ СТАНА ПОП ПРЕДИ ДА ПУУКНЕ А ТИ МУМИО СИ ОСТАНА МЪРШША
  • 18

06 дек 2018 | 22:48

анонимен

• +7 | -1
    Кирчо Гела дали сега ще се откаже и той от футбокла , като микренското джудже?!?!?
  • 17

06 дек 2018 | 22:28

анонимен

• +18 | -5
    Баси наглия педаал! Цитат от " спортен сайт" а не от гьол.бг :"И този мач не мина без груби съдийски грешки, които ощетиха сериозно разградчани. Николай Йорданов подмина много спорно положение за дузпа в 49-ата минута за нарушение на Чорбаджийски срещу Кешерю, когато резултатът бе 1:0 в полза на орлите. В 66-ата минута, при 1:1, не изгони Малинов с директен червен картон за изключително груб фаул срещу Натанаел. Преди това спести още два жълти картона на халфа на червените за нарушения срещу Марселиньо."